Будівельно-монтажні роботи

Будівельно-монтажні роботи

Будівельно-монтажний підрозділ Виробничої групи «Техінсервіс» пропонує повний пакет будівельно-монтажних робіт по реалізації промислових об'єктів для цукрової, спиртової, біоетанольної, хімічної та енергетичної галузей «під ключ», а також виготовлення і монтаж металоконструкцій будь-якої складності.

Комплекс послуг по будівництву промислових будівель і споруд включає в себе:

  • розробку техніко-економічного обґрунтування;
  • проектування, виконання будівельно-монтажних робіт на умовах генерального підряду;
  • роботи по влаштуванню інженерних мереж і монтажу технологічного обладнання;
  • введення об'єкта в експлуатацію.

До складу будівельно-монтажних робіт при реконструкції і технічному переозброєнні підприємств входять роботи по демонтажу застарілого технологічного обладнання, трубних обв'язок і інженерних мереж, розбирання старих і побудова нових фундаментів, монтаж сучасного технологічного обладнання. В умовах діючого підприємства виробництво будівельно-монтажних робіт пов'язано з підвищеною небезпекою і регламентується дозвільними документами Держгірпромнагляду.

Всі будівельно-монтажні роботи виконуються командою висококваліфікованих фахівців під керівництвом досвідчених інженерно-технічних працівників Техінсервіс ПГ.

Виробничі потужності машинобудівного заводу компанії дозволяють виготовляти металоконструкції будь-якої складності. Металоконструкції для будівництва промислових об'єктів, торгово-розважальних комплексів, складів, елеваторів та інших промислових споруд виготовляються на імпортних технологічних лініях з використанням сучасного вимірювального обладнання і ультразвукового контролю зварних швів.

Крім іншого, Техінсервіс Виробнича Група реалізує весь комплекс робіт з проектування та монтажу інженерних мереж та комунікацій на об'єктах промислового та комерційного призначення в якості генерального підрядника. Висока кваліфікація фахівців компанії дозволяє здійснювати монтаж наступних внутрішніх і зовнішніх інженерних систем:

  • тепло- і водопостачання;
  • госппобутової, виробничої і дощової каналізації;
  • вентиляції та кондиціонування;
  • електропостачання та освітлення.

Всі проекти, що розробляються відповідають вимогам діючих нормативних документів України та міжнародним стандартам якості .

Зв'яжіться з нами:

Дякую за заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

0

років досвіду розробки виробничих проектів

0+

успішних проектів різного масштабу в Україні та за кордоном

0

представництва в Болгарії, Чехії