Пуско-налагоджувальні роботи

Пуско-налагоджувальні роботи

Техінсервіс Виробнича Група здійснює комплекс пусконалагоджувальних робіт і введення в експлуатацію технологічного обладнання, електротехнічних пристроїв та автоматизованих систем управління в цукровій, спиртовій, біоетанольної, хімічної, фармацевтичної та енергетичній галузях.

В ході пусконалагоджувальних робіт перевіряється якість і закінченість монтажу та готовність об'єкта до експлуатації. По завершенні пусконалагодження приймається постанова про готовність технологічного об'єкта до роботи.

Кваліфікація технічного персоналу Техінсервіс ПГ підтверджена наявністю дозвільної документації, яка дає нам можливість здійснювати комплекс робіт по монтажу та пусконалагодження технологічного обладнання, електротехнічних пристроїв та автоматизованих систем управління на різних об'єктах. Багаторічний досвід роботи дозволяє нашій команді виробляти пусконалагоджувальні роботи будь-якої складності швидко та якісно.

Техінсервіс проводить пусконаладку технологічного обладнання, електротехнічних пристроїв та автоматизованих систем управління для наступних галузей:

  • цукрова промисловість;
  • спиртова промисловість;
  • виробництво біоетанолу;
  • виробництво біогазу;
  • виробництво лимонної кислоти;
  • хімічна промисловість;
  • фармацевтична промисловість;
  • енергетична промисловість.

Техінсервіс Виробнича Група готова здійснити пуско-наладку як одиничного агрегату, так і технологічної системи комплексно. Перелік операцій в кожному випадку залежить від використовуваного обладнання та специфіки функціонування об'єкта.

Рівень технічних знань фахівців Техінсервіс, що виконують пусконалагоджувальні операції, їх накопичений за багато років досвід роботи, а також високу якість виготовлення і монтажу устаткування дозволяють передавати замовнику повністю функціонують технологічні об'єкти і гарантувати їх довгострокову безперебійну експлуатацію.

Зв'яжіться з нами:

Дякую за заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

0

років досвіду розробки виробничих проектів

0+

успішних проектів різного масштабу в Україні та за кордоном

0

представництва в Болгарії, Чехії