Технологія виробництва спирту поліпшеної якості з блоком зневоднення (OWERTech™)

Технологія виробництва спирту поліпшеної якості з блоком зневоднення (OWERTech™)

Концепція виробництва спирту з меласи фармакопійної якості за інноваційною технологією OWERTech™

Команда Техінсервіс має великий досвід у виробництві спирту з різної сировини, а застосовувані технології нашої компанії в брагоректифікаційних установках не мають аналогів у світі і є передовими за енергетичними та якісними показниками.
Концепцією даної пропозиції є ідея повного зациклювання технологічних потоків для максимального зниження кількості стічних вод, викидів в атмосферу забруднюючих речовин та споживання додаткових ресурсів, таких як вода питної якості.
Наша команда професіоналів має намір застосувати такі технологічні прийоми як:

- Застосування передової технології OWERTech™ у брагоректифікаційному процесі для забезпечення фармакопійної якості готового продукту;
- Сепарування післяспиртової барди для подальшого сушіння та очищення рідкої фракції;
- Очищення рідкої фракції осмотичним методом для повернення в технологічний процес переробки сировини (меляси);
- Сушіння твердих включень відсепарованої барди для одержання сухого корму для тварин як субпродукт основного виробництва спирту.

Блок-схема заводу

Принципова схема (PFD)
Спирт завод

Випарна станція

Котельня

Принципова ректифікаційна схема заводу за технологією OWERTech™

Гарантійні показники якості продуктів

Використання технології OWERTech™ завдяки застосуванню ректифікації за межами азеотропних точок у безводному середовищі, де проміжні та кінцеві домішки втрачають свої специфічні (подвійні) властивості, дозволить отримати готовий продукт (харчовий спирт) із вмістом домішок близьким до нуля:

Опис побічних продуктів дистиляції

Сивушні спирти або фузелол, також іноді званий в Європі сивушними маслами, є сумішшю декількох вищих спиртів (з більш ніж 2 атомами вуглецю, в основному аміловий спирт), що утворюються як побічний продукт спиртового бродіння. Сивушні олії та ацетати сивушних масел застосовують у лакофарбовій промисловості як висококиплячі розчинники. Сивушне масло є цінним інгредієнтом у різних галузях промисловості. Найчастіше його використовують як розчинник, у тому числі при виробництві лакофарбових матеріалів. Лабораторії отримують реагент високого ступеня очищення із сивушних олій. Наприклад, у молочній промисловості він служить розчинником для визначення жирності молока та молочних продуктів. У медицині компоненти сивушної олії застосовують для лікування дихальних шляхів та нервової системи. А парфумери та кондитери отримують з нього ароматні екстракти.

Концентрат ефіроальдегідної фракції (технічний спирт) – побічний продукт спиртового виробництва, що отримується при ректифікації, що містить етиловий спирт, прості ефіри, альдегіди та воду. Об'ємна частка етилового спирту в ефірно-альдегідній фракції не менше ніж 92%. Також виробники зимових склоомивача для автомобілів використовують ефірно-альдегідну фракцію (технічний спирт) для виробництва свого недорогого, бюджетного сегменту зимового склоомивача .

Сивушні та технічні спирти, будучи легкозаймистими речовинами, можуть використовуватися як паливо для котлів. Вони змішуються з мазутом перед подачею в котел або подаються окремою форсункою в газовий котел.

План виробничих приміщень

Орієнтовна площа забудови трохи більше 2844 м2

Приклади реалізованих проектів

Брагоректифікаційна установка OWERTech™ в Україні (м. Бориспіль), 2022р. 77000 л/добу

Брагоректифікаційна установка OWERTech™ у Республіці Болгарія, 2016р. 65000 л/добу

Виробництво сухого корму та грануляція Республіка Болгарія та Україна

Патенти

Патент ПГ «Техінсервіс» на технологію OWERTech™


Патент ПГ «Техінсервіс» на мембранний модуль

Сертифікати якості продукції реалізованих проектів

Сертифікати якості спирту та результат фізико-хімічного аналізу спирту, проведеного в Республіці Болгарія за технологією OWERTech™

Приклади базового проектування

Зв'яжіться з нами:

Дякую за заявку!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

0

лет опыта разработки производственных проектов

0+

успешных проектов разного масштаба в Украине и за рубежом

0

представительства в Болгарии, России, Чехии