Прес-центр

ЗАПУСК ПЕРШОГО ПУСКОВОГО КОМПЛЕКСУ БРАГО-РЕКТИФІКАЦІЙНОЇ УСТАНОВКИ В РЕСПУБЛІЦІ БОЛГАРІЯ

17.08.2016

Компанія Техінсервіс 15.08.2016 здійснила успішний запуск першого пускового комплексу браго-ректифікаційної установки на спиртовому виробництві європейської компанії «Захарні Заводі» АД у Республіці Болгарія.

brazhnaya rektifikacionnaya sivushnaya kolonna techinservice

Бражна колона, ректифікаційна колона, сивушна колона

 

zavod techinservice

У результаті запуску нової установки був отриманий продукт – харчовий етиловий спирт, що перевищує за своїми фізико-хімічними показниками вимоги як європейського, так і вітчизняного стандартів (посилання на порівняльну таблицю). В отриманому продукті відсутні шкідливі домішки, властиві всім відомим спиртовим виробництвам (посилання на хроматограму). Варто відзначити, що крім досягнення феноменальної якості готової продукції і повної роботизації технологічного процесу, компанії Техінсервіс вдалося досягти неперевершеної енергоефективності виробництва (витрата технологічного пару не перевищує 2,0 кг на літр готової продукції).

У планах компанії до кінця поточного року ввести в експлуатації 2й пусковий комплекс представленого проекту, що дозволить отримати згаданий вище продукт у вигляді абсолютизованого етилового спирту найвищої якості.

rektifikacionnaya sivushnaya kolonna techinservice     verh kolonny koncentracii primesej dekontator sivushnogo masla techinservice

Ректифікаційна і сивушна колони. Верх колони концентрації домішок.

 

Membrannyj modul techinservice      separator SO2 kondensatory separatora techinservice

Мембранний модуль. Сепаратор СО2 і конденсатор сепаратора.